Без категорії

Форум ОСББ: сесія «Управління та енергомодернізація житлового сектору: 10 років розвитку»

Сьогодні о 16:00 у рамках XII Всеукраїнського Форуму ОСББ відбудеться сесія “Управління та енергомодернізація житлового сектору: 10 років розвитку”. У сесії, що складатиметься із низки панельних дискусій, візьмуть участь представники та представниці проєкту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України», Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю, очільники успішних управляючих компаній та голови правлінь успішних ОСББ з різних регіонів України. 

Сесія розпочнеться сьогодні, 29 жовтня, о 16:00. Трансляцію сесії можна переглянути на сторінці Управбуд у Facebook: https://www.facebook.com/upravbud.ua/videos/1559275024414515/ або на YouTubе: https://youtu.be/YUZEyhz9h5U

Із ключовим виступом сесії на тему “Розвиток руху ОСББ та управління багатоквартирними будинками” виступить Вікторія Тетьора, керівниця проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України». 

У панельній дискусії 1 “Успішні кейси розвитку бізнесу в управлінні житлом” візьмуть участь Галина Джулай, заступниця голови міста Новояворівськ, Ганна Прокіпець, голова жіночої спілки «Жінки в управлінні БКБ», Петро Корбут, керівник управляючої компанії ТзОВ «Нова Долина», Галина Плебанська, голова УК «Молвінець» та Галина Мірзахмедова, голова ОСББ «Фавор». 

У панельній дискусії 2 “Навчальні програми для розвитку та розширення бізнесу у сфері  управління БКБ” візьмуть участь Наталя Ільїна, експертка з інституційного розвитку проект IFC «Енергоефективність у житловому секторі України», Володимир Бригілевич, представник “Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю”, Леся Борода, предстваниця проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України», Мар’яна Губицька та Христя Тибінка, представниці “Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю”. 

У панельній дискусії 3 “Роль асоціацій у розвитку ринку управління та енергомодернізації житлового сектору” візьмуть участь Михайло Васюта, голова правління “Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю”, Павло Хобот, голова асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК “Наш дім”, м. Дніпро та Ганна Прокіпець, голова громадської спілки «Жінки в управлінні БКБ». 

Схожі статті