Як взяти будинок в управління

Самопрезентація управителя: що потрібно врахувати?

Яку б стратегію залучення багатоквартирного будинку не обрав управитель, йому необхідно мати матеріал – набір даних та фактів – який дозволить швидко та ефективно себе представити. Тобто йому необхідно розробити так зване «портфоліо», або ж презентацію послуг управителя.

До такої презентації послуг менеджера/управителя багатоквартирного будинку варто додати:

  • Прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний код для ФОП або назву юридичної
    особи та її код ЄДРПОУ. Ці дані допоможуть мешканцям перевірити вашу особу та пересвідчитися, що ви – діючий підприємець, який не має проблем з органами контролю.
  • Послуги, які ви надаєте як управитель та форми співпраці з вами. Ця інформація одразу допоможе вашому потенційному клієнту зрозуміти, чи цікава йому співпраця з вами, як з управителем.

Досвід роботи та ваші основні досягнення:

  • Кількість років досвіду, кількість та типи будинків у вас в обслуговуванні, а також обслуговувана площа та кількість особових рахунків продемонструють досвід роботи та обсяг клієнтської бази.
  • Підхід до роботи, конкретні позитивні приклади повсякденного обслуговування та енергомодернізації будинків, а також дані про участь у програмах підтримки, залучення інвестицій до будинку допоможуть переконати ваших потенційних клієнтів у тому, що обслуговування будинку може стати на порядок кращим з вами, як з управителем.

Ваші конкурентні переваги як управителя, особливі “фішки”, які не роблять інші, наприклад:

  • Заміна ламп на енергозберігаючі, що дозволяє мешканцям економити.
  • Можливість користуватися мобільним додатком для швидкого спілкування з управителем та зручного контролю його роботи.
  • Можливість відкрити особистий кабінет на веб-сайті управителя та в онлайн-режимі відслідковувати, як надаються послуги та здійснюються розрахунки, або
    o вказати щось інше, що може відрізнити ваш підхід до роботи управителя від
    інших.

 

  • Місія та ваші принципи діяльності, як управителя. Ваше твердження про те, для чого ви, як управитель працюєте на ринку, продемонструє потенційному клієнту ваші цінності та орієнтованість на клієнта і може стати додатковою перевагою.
  • Що необхідно для того, щоб розпочати співпрацю з вами. Просто, коротко і зрозуміло опишіть процедуру, як розпочати співпрацю з вами. Наприклад, це може бути оцінка стану будинку, безкоштовна консультація тощо – все це створює додаткові можливості зацікавити потенційного клієнта. А може бути просто – запрошення зателефонувати, щоб домовитися про першу зустріч. Чітко вкажіть, що співпраця базується на індивідуально розрахованому кошторисі.
  • Як зв’язатися з вами. Вкажіть контактні номери телефонів, ваш e-mail, сторінку у Фейсбуці, та інші ваші способи комунікації при роботі з клієнтами, щоб у жодному разі не пропустити контакт від потенційного клієнта.

Для навчальних цілей ми розробили зразок «сайту візитівки» умовної управляючої
компанії «Управбуд-Дніпро».

Микола Ільїнов, управитель багатоквартирного будинку, фінансовий експерт 

Схожі статті