Інформування співвласників

Корисний досвід: волинські ОСББ організовують побудинкові навчання поведінці в умовах воєнного часу

На Волині, і зокрема у Луцьку нині активно налагоджена система навчання для цивільного населення. Як повідомляє ресурс Волинь online, навчання стосується навичок поведінки під час екстремальних ситуацій, а також засвоєння навичок медичної підготовки та самооборони.

“Нагадую про те, що у нас ідуть навчання, йдуть активно. Велика кількість людей приходить на них. Запрошую ще більшу кількість охочих взяти участь. Навчання відбувається по двох лініях: щодня о 13 годині на вулиці Будівельників, 11 відбуваються навчання у КЗ «Спорт для всіх». Навчають як поводити себе в умовах воєнного стану, що робити, коли ви опинилися у зоні артилерійського обстріл, дають базові навички медичної допомоги і навички самооборони, як користуватися зброєю  і інше”, – коментує Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Він підкреслює, що в організації навчання активно задіяні голови правлінь ОСББ, оскільки частина навчань проводиться не централізовано, а побудинково: “Також відбуваються навчання побудинково – через голів ОСББ. У своїх попередніх зверненнях я публікував телефони за якими можна записатися – або голова ОСББ сам ініціює навчання  або самоорганізовуєтеся, навіть коли живете у  приватному секторі. Зателефонуйте просто за телефонами, які я озвучував: 77 31 60, 77 31 63 і вам нададуть необхідну консультацію”, – підкреслив Ігор Поліщук.

Схожі статті