Історії успіху

Антоніна Ясінська: “Кредит довіри до голів ОСББ дуже високий”

У час, коли українські збройні сили на передовій протистоять ворогам, дуже важливо зберігати єдність в тилу та налагоджувати конструктивну роботу. І в цій ситуації від ОСББ залежить дуже багато, адже об’єднання співвласників – це перевірені часом спільноти, які довели вміння приймати спільні ефективні рішення навіть у складних ситуаціях.

Голова правління Асоціації ОСББ Чернівців та управителька Антоніна Ясінська в дописі показує приклад того, як ОСББ можуть “тримати оборону” в складні часи на місцях.

Зокрема, вона вважає, що одна з важливих функцій, які мають виконуватися в тилу – це забезпечення нормальної роботи комунальників. “Всі двірники, прибиральниці, електрики, сантехніки, бухгалтери працюють в штатному режимі. Зняття показників і нарахування проводяться вчасно. Платіжна дисципліна співвласників забезпечується у штатному режимі, звісно з урахуванням особистих обставин власників. (Але і до війни ми враховували особисті обставини.)”, – пише вона.

Іще один важливий пункт – волонтерство. “Все, що нам передають наші сусіди – в першу чергу військивим, тоді – біженцям. А передають багато. Кредит довіри до голів ОСББ дуже високий. Прийшов час ним скористатись на користь нашим ЗСУ”, – вважає Антоніна Ясінська.

Підтримка інформаційної гігієни в чатах – вагома справа, яка стосуєть адміністраторів як будинкових, так і районних чатів. “Інформація лише з перевірених джерел. Перед тим, як робити репост, передзвоніть самі, уточніть чи потреба в крові чи їжі, чи амуніції ще актуальна. Привчайте людей не захаращувати ефір!”, – радить управителька.

На заході України, окрім вищеописаного, актуальною справою є робота з біженцями. Тут ОСББ також можуть бути вкрай корисними. “У зв’язку з комендантською годиною є потреба у разовій ночівлі біженців, які рухаються в сторону кордону. Забезпечуємо як можемо всіх”, – пише вона, і при цьому нагадує: “Але обережно. Власна безпека в пріоритеті. Контролювати поселення біженців на тривалий час головам ОСББ вкрай складно. Сподіваюсь скоро цю функцію візьмуть на себе ЦНАПи”
Схожі статті