Фінансові питання

Візьміть фінанси під контроль: підведення підсумків

Продовжуємо серію публікацій щодо курсу “Візьміть фінанси під контроль”. Це – практичний курс з управління сімейним бюджетом для внутрішньо переміщених осіб та інших груп населення, постраждалого від війни. Сьогодні публікуємо двадцять шостий і завершальний матеріал з цієї серії. Його відео-відповідник – нижче. 

 

    Наш курс дійшов до свого фіналу. Під час цього курсу ми з Вами розглянули процес налаштування системи управління сімейним бюджетом: методи обліку доходів і витрат, створення резервного фонду для непередбачених витрат та резерву для майбутніх покупок. Визначили як можна планувати не тільки витрати, а й доходи. Окремо обговорили різні фінансові послуги, які допоможуть родині отримувати ті речі, які потрібні.

Наші консультанти щиро ділилися своїм досвідом, прикладами і лайфхаками, які дозволяють на практиці приймати зважені фінансові рішення та використовувати свої гроші розумно і ощадливо. 

Сподіваємося, що цей курс надихне Вас знайти свої корисні фінансові звички і лайфхаки, які допоможуть створити міцний фінансовий фундамент навіть в часи невизначеності!

Ви можете переглянути всі відеозаписи уроків курсу на платформі Управбуд. Бажаємо фінансових успіхів!

 

Схожі статті