Управління персоналом Управління як бізнес

Як ОСББ може впливати на якість послуг підрядників?

ОСББ може своєчасно контролювати роботу підрядників, застосовувати до них штрафні санкції, прийняти рішення про залучення іншого підрядника.

На виконання затвердженого загальними зборами кошторису Правління ОСББ має найняти персонал або залучити підрядників для належного утримання багатоквартирного будинку. Саме Правління ОСББ має контролювати як виконується робота та надаються послуги, необхідні для комфортного проживання в будинку.

Якщо в процесі роботи певних підрядників, Правління виявляє зловживання або неналежну якість наданих послуг, Правління ОСББ має повідомити про це підрядника у порядку, визначеному договором, укладеним між ОСББ та відповідним підрядником та вимагати усунення виявлених недоліків або повернення сплачених коштів (якщо це передбачено договором).

Частіше за все, оплата роботи підрядника здійснюється наприкінці місяця за актом виконаних робіт. Перед тим, як підписати такий акт Правління ОСББ має пересвідчитися, що послуги дійсно були надані належним чином. Якщо ні – надати свої заперечення до акту, та не оплачувати надані послуги допоки вони не будуть надані належним чином.

Якщо ж підрядник систематично працює погано не варто відтягувати розірвання договору з ним. Своєчасне реагування на проблему може значно зменшити час та зусилля необхідні на налагодження нормального утримання будинку іншим підрядником. 

Схожі статті