Новини

В Україні запрацювала онлайн-мапа руйнувань: навіщо вона потрібна

На сайті, де розміщено карту руйнувань, пояснюється, що вона має допомогти у зборі коштів на відновлення будівель.

“Мета Карти – допомогти зібрати кошти на відновлення усіх зруйнованих об’єктів. Для цього Карта акумулює інформацію про всі зруйновані Російською Федерацією житлові, соціальні та інфраструктурні об’єкти. Уряд створив Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури та державну фандрейзингову платформу – UNITED24, де кожен охочий може пожертвувати кошти на відбудову”, – йдеться в описі до онлайн-мапи.

Аналітики ГО “Антикорупційний штаб” наносять координати та фото руйнувань, завданих Російською Федерацією в Україні, на карту. Кожен об’єкт містить фото до та після обстрілів. Окрім цього, внести інформацію про руйнування може кожен охочий.

“Війна Російської Федерації проти України — безпрецедентна за своєю цинічністю та жахом. Російські військові знищують все на своєму шляху: від критично важливої інфраструктури до будинків мирних мешканців. Вони стріляють в мирне населення. Але окрім військового протистояння, ми маємо також протистояти в інформаційному полі і максимально впевнено довести після закінчення війни кожен злочин Російської Федерації проти України. Саме для цього ми фіксуємо всі руйнування і зазначаємо координати, додаємо фото на Карту руйнувань. нЦе те, що ми вміємо робити і як показує практика, робимо дуже непогано: візуалізувати аналітику та максимально її розповсюджувати”, – вказано на сайті.

Для того, щоб розмістити на карті інформацію про руйнування, потрібно знайти на мапі потрібне місце розташування та двічі на нього натиснути. Після цього на екрані має з’явитися віконце з формою, де потрібно заповнити усі поля форми, обов’язковими є поля з червоною зірочкою. Після того інформацію про руйнування опрацюють модератори, а згодом вона вже з’явиться на карті.

Схожі статті