Новини

В Telegram створено групу для безкоштовної психологічної підтримки українцям під час війни

В Україні створено Telegram-групу для безкоштовної психологічної допомоги під час війни. Доступ до групи можна отримати, перейшовши за посиланням: https://t.me/PsihologDopomogaWarInUa2022
“Група створена для безкоштовної психологічної допомоги українцям, які відчули на собі всі жахіття війни в Україні 2022. Допомога здійснюється завдяки зусиллям практикуючих психотерапевтів”, – пишуть засновники.
Правила користування групою дуже прості. Якщо ви маєте певні психологічні проблеми, або негаразди є у ваших близьких – пишіть “Потрібна консультація”. “Краще коротко викласти в чому суть проблеми, щоб було зрозуміло який спеціаліст зможе коректно працювати з цією проблемою”, – радять в групі.
Консультації безкоштовні і можуть проходити як у відео- або телефонній розмові, так і (зважаючи на ситуацію) в текстовій переписці або навіть завдяки переліку базових рекомендацій у групі.
Крім того, організатори радять долучатися до групи для онлайн-ефірів дихальних й інших фізичних практик для зняття напруги і стресів https://t.me/OnlineGroupPricticeForRelax
Схожі статті