Новини

В Новояворівському ОСББ “Липи 2” повністю завершено роботи по проекту “Перші ластівки”

Роботи з впровадження енергоефективних заходів за програмою “Енергодім” в Новояворівському ОСББ “Липи 2” (Львівська область), повністю виконані.  За 7 місяців реалізації проекту, ОСББ виконало всі заплановані обов’язкові дії відповідно до пакету “Комплексний”: від подачі заявки на участь у Програмі до виконання всіх будівельних робіт за проектом. Днями фахівці технічного офісу Фонду енергоефективності провели перевірку виконаних робіт в будинку. 

ОСББ “Липи 2” є учасником проекту “Перші ластівки”, започаткованого для тестування усіх процедур Фонду, що дозволить розробити рекомендації для спрощення, вдосконалення та оптимізації заходів з енергоефективності, процедур та грантової політики установи загалом.

Об’єднання співвласників виконало умови комплексного пакету заходів, що включає утеплення фасаду, встановлення ІТП та балансування системи опалення. Загальна вартість проекту становить більше 4 млн грн. — 70 % цієї суми покриває грант від Фонду енергоефективності. 

За результатами повторного енергоаудиту вдалося визначити заощадження енергії для ОСББ “Липи 2” у розмірі 423,33 тис. кВт*год на рік.

 

“Після запровадження енергоощадних заходів, а це і утеплення будинку, і заміна системи теплопостачання, встановлення ІТП з балансорегулюванням — ми отримали до 70% економії теплоносія і зменшення тарифу на тепло до 30% “  — коментує Галина Джулай, управителька ОСББ “Липи 2”.

Зараз будівельні роботи проводять ще три ОСББ-учасники проекту “Перші ластівки” — ОСББ “Грушевського 13-а” у Броварах, ОСББ “Наш дім” у Луцьку та ОСББ “Добробут Чугуєва” у Чугуєві.  Два ОСББ зі Львова, “Повітряна 92” і “Стрийська 75”, вже завершили роботи по енергомодернізації своїх будинків за Пакетом підтримки “А” (Легкий). Ще 5 ОСББ (Рівненської, Запорізької, Дніпропетровської областей та Києва) працюють над розробкою проектної документації. 

Схожі статті