Новини

Уряд скасував обмеження терміну подання заяви для виплати пільг на оплату ЖКП у готівковій формі

Пунктом 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 17 квітня 2019 року №  373  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»,  було передбачено, що за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Враховуючи те, що переважна більшість пільговиків  не встигла подати  відповідні  заяви до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, у зв’язку з чим не мала можливості отримувати пільги у грошовій готівковій формі,  Мінрегіон звернувся до Мінсоцполітики з пропозицією розглянути питання щодо внесення змін до вказаного Порядку в частині подовження терміну подання заяви  виплати пільги у грошовій готівковій формі.

27 грудня Урядом внесено зміни  до Порядку. Змінами передбачено, що у разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Відтепер пільгові категорії населення зможуть у будь-який час перейти на виплату  пільг у грошовій готівковій формі для  оплати житлово-комунальних послуг.

Схожі статті