Навчання Новини

У Львові для управителів провели тренінг щодо побудови системного бізнесу

20 лютого у Львові відбувся тренінг щодо побудови системного бізнесу, організований Громадською школою бізнесу для Асоціїації менеджерів і управителів житловою нерухомістю (АМУЖН).

Тренер Руслан Бельтюков розповів управителям про основні правила розробки проектів та підходи до ефективного менеджменту. Учасники тренінгу мали нагоду дізнатися, що найефективнішим способом налагодити бізнес є дроблення процесу на окремі проекти, за кожним з яких вибудовується певна ієрархія.

Крім того, тренінг стосувався питань щодо організації менеджменту, життєвого циклу проекту та безпеки бізнесу. Усім учасникам заходу вручили сертифікати про отримання відповідних знань, які стануть у нагоді при веденні бізнесу в сфері управління житловою нерухомістю.

Деякі управителі АМУЖН вже сьогодні почали налагоджувати організацію своїх управлінських компаній. Цикл тренінгів, в рамках якого пройшов захід 20 лютого, триватиме до літа 2020 року. Цей захід, як і решта тренінгів циклу, проводився на замовлення проекту IFC, Групи Світового банку, “Енергоефективність в житловому секторі” за фінансування Швейцарської Конфедерації.

Схожі статті