Новини

Субсидії в неопалювальний сезон будуть перепризначені автоматично, – Мінсоцполітики

Субсидії у неопалювальний сезон перепризначатимуться автоматично. Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики.

“Мають продовжувати отримувати субсидії люди з міст і сіл, де йдуть активні бойові дії навіть у тих випадках, коли там не працюють органи соціального захисту. Для того, щоб нарахувати їм субсидії з центрального рівня, ми напрацювали спеціальний механізм розрахунку розмірів субсидій і пільг для таких одержувачів. І, звичайно, в сучасних умовах усі перепризначення мають відбуватися автоматично, щоб людині не потрібно було йти зайвий раз до органів соціального захисту”, – зазначила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Згідно з повідомленням, автоматично без звернення людини пройде перепризначення субсидій на неопалювальний період із травня поточного року для всіх громадян, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021/22 років.

Таке перепризначення здійснюватиметься на підставі інформації, що є в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від Пенсійного фонду та Податкової служби.

“Також у результаті прийнятого урядом рішення субсидію призначатимуть людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Крім того, зазначається, що для людей із регіонів, де ведуться бойові дії, субсидія буде призначена з початку сезону незалежно від того, в якому місяці вони звернулися за призначенням.

Одержувачам субсидій із територій, де ведуться бойові дії, дозволено не інформувати про обставини, що впливають на призначення та розмір субсидії, під час воєнного стану, але при цьому вони зобов’язані проінформувати про такі обставини протягом першого місяця після скасування воєнного стану.

Схожі статті