Новини

«Нафтогаз» уклав понад 60% договорів на постачання газу теплокомуненерго та ОСББ

«Нафтогаз Трейдинг» уклало 64% договорів на постачання газу з підприємствами теплокомуненерго та ОСББ із понад 1 000 заявок від них. Про це повідомила група «Нафтогаз».

Загалом станом на вечір укладено 644 договори, з яких 249 – із ТКЕ та 395 – з ОСББ, іще 178 заявок на укладення договору відправлено на доопрацювання.

Загалом «Нафтогаз Трейдинг» наразі отримав 1 004 заявки від тепловиробників.

За його даними, планується підписання 1 264 договорів із виробниками тепла.

У компанії закликали їх не зволікати з підписанням зазначених договорів, «щоб своєчасно отримувати газ за умовами ПСО і не створювати ажіотажу через наближення похолодання».

Там також нагадали про гнучкий механізм використання фіксованих обсягів газу під час ОЗП, унаслідок чого заощаджений протягом місяця ресурс можна буде використати в наступних його періодах.

Окрім того, «Нафтогаз» звернув увагу, що дату початку опалювального сезону та подання тепла визначають індивідуально рішенням місцевої влади в кожному окремо взятому населеному пункті, зокрема якщо середньодобова температура надворі не перевищуватиме 8 градусів протягом трьох діб.

Нагадаємо: 22 серпня Кабінет міністрів продовжив дію спецобов’язків щодо постачання газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам до 15 квітня 2024 року. Таким чином будуть створені умови для збереження діючих тарифів на тепло для населення, підвищувати які заборонено до кінця воєнного стану.

Схожі статті