Новини

На Одещині ОСББ можуть безоплатно отримати генератори: що для цього потрібно зробити

На Одещині ОСББ можуть безоплатно отримати генератори, для цього їм потрібно написати заяву до робочої групи при Одеській обласній військовій адміністрації.

Про це 14 вересня на брифінгу Media Center Ukraine — Odesa розповів Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської ОВА.

За його словами, якщо робоча група схвалить такий запит, то згодом вона передасть генератор. Єдина умова передачі — генератор має бути підключений до систем життєзабезпечення будинку.

“Звертатися треба до робочої групи при Одеській ОВА, яку я очолюю. Ми обговоримо, чи потрібна ОСББ така допомога. Тому що були і є випадки, коли люди, не розуміючи для чого їм потрібен генератор, все одно його просять… Після обговорення, який генератор потрібен, ми починаємо шукати допомогу, щоб придбати генератор для ОСББ”, — зазначив посадовець.

Наразі від ОСББ надійшло близько 50 запитів на отримання безоплатних генераторів.

30 листопада 2022 року в Одеській міськраді затвердили зміни до програми, які дозволять компенсувати частину суми покупки генераторів у будинках, де створені ОСББ. Компенсувати планували до 70% витрат на покупку генератора, але не більше 100 тисяч гривень для одного будинку.

Схожі статті