Новини

На Міжнародній конференції у Лугано презентували План регіонального відновлення та розвитку України

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов взяв участь у панельній дискусії «Відновлення інфраструктури» в рамках Міжнародної конференції з питань відновлення України (URC2022) в Лугано, Швейцарія. Під час заходу презентував План регіонального відновлення та розвитку, який є частиною Плану відновлення України, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

«На середину червня маємо показник загальних збитків від фізичних руйнувань на 95,5 млрд доларів. Війна виокремила чотири групи регіонів у нашій країні: фронтові, опорні, тилові та деокуповані. У кожного свої виклики та завдання. При цьому громади продемонстрували адаптивність та гнучкість до викликів війни», — повідомив Олексій Чернишов на своїй сторінці у ФБ.

Міністр також окреслив бачення майбутнього, зокрема: проведення Децентралізації 2.0; оновлене багаторівневе управління та регіональна політика — синхронізована із політикою ЄС; розвиток міст з орієнтацією на людину та її потреби; прозора відбудова.

“Наразі наші напрямки: відновлення, зведення тимчасового житла, збільшення кількості соціального житла. Ми орієнтовані на підвищення енергоефективності, модернізацію всього житлово-комунального господарства, зменшення викидів та переробку сміття. Будемо розвивати креативну економіку, зводити наукові центри та індустріальні парки. Наша інфраструктура буде сприяти розвитку всіх регіонів, усієї держави!” — зазначив Міністр.

Схожі статті