Навчання та стандарти Новини

Львівські голови ОСББ докладно дізналися про нові реалії управління багатоквартирними будинками

5 березня у Львові в конференц-залі «Архистртиг» голови місцевих ОСББ прослухали тренінг «Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти». Володимир Бригілевич та Андрій Бурий – консультанти IFC – розглянули форми управління багатоквартирними будинками та юридичні нюанси управління житловою нерухомістю. Ярослава Сорокопуд виступила із цікавим матеріалом щодо механізмів співпраці і інституційного розвитку ОСББ, вона розповіла про те, чому важливо бути учасником громадських організацій чи асоціацій та як правильно планувати свою діяльність.

Серед іншого на тренінгу обговорили переваги та ризики діяльності з управління будинком, обрання управителя на зборах співвласників та загальних зборах ОСББ або ж призначення за результатами конкурсу ОМС. На завершення Галина Когут поділилась інформацією про енергомодернізацію багатоквартирного будинку за підтримки Фонду ЕЕ, анонсувала програми Фонду Енергоефективності «ЕНЕРГОДІМ» і поділилась ключовими принципами та етапами співпраці.

Тренінг проводився проєктом IFC, група Світового банку, «Енергоефективність в житловому секторі» за фінансування Швейцарської Конфедерації в рамках Школи професійного управління багатоквартирними будинками «Управбуд» у співпраці з Асоціацією менеджерів і управителів житловою нерухомістю.

Схожі статті