Енергоефективність у містах Новини

Фонд енергоефективності опублікував мапу місцевих програм підтримки ОСББ

Фонд опублікував інтерактивну карту муніципальних програм підтримки енергоефективних заходів, що адаптовані для ОСББ, які хочуть взяти участь в Програмі «Енергодім».

На мапі відображається інформація про міста (зокрема, назва та дата затвердження), які затвердили місцеву програму підтримки енергоефективних заходів для ОСББ. Також на карту нанесено шар інформації про міста, які підписали Меморандум про співпрацю з Фондом  (назва міста, ОТГ чи ОДА, дата підписання)

Місцева програма підтримки енергоефективних заходів, дозволяє зменшити фінансове навантаження на ОСББ-учасників Програми «Енергодім». Міста самостійно пропонують різні механізми підтримки: це може бути відшкодування тіла кредиту, або (та) відсотків за кредитом, які бере ОСББ для здійснення енергоефективних заходів.

Підписання Меморандумів сприяє налагодженню тісної співпраці для підтримки енергоефективних ініціатив в багатоквартирних будинках. Крім того, Фонд пропонує містам-підписантам розробити муніципальну програму підтримки енергоефективних заходів.

Така спільна діяльність спрямована, перш за все, на підвищення економії споживання енергетичних ресурсів міста, зменшення витрат на комунальні послуги ОСББ, а також поліпшення зовнішнього вигляду будівель, продовження терміну їх експлуатації, підвищення рівня комфорту та умов проживання у будинках, а також збільшенню їх вартості.

Карту розміщено на офіційному сайті Фонду у вкладці Партнери-Місцева влада

Користуватися картою дуже легко — натискаєте на зображення та читаєте детальну інформацію з лівої бокової панелі.

Мапа відкрита для поширення в інтернеті, її також можна завантажити на комп’ютер.

Станом на 7 березня 2020 року Фонд підписав 71 Меморандум про співпрацю та допоміг створити/адаптувати 15 місцевих програм підтримки енергоефективних заходів для ОСББ.

Схожі статті