Навчання Новини

Студентам Львівської політехніки презентували переваги професії управителя житловою нерухомістю

25 лютого відбулася міжнародна конференція, яка окреслила нові горизонти для студентів будівельного факультету НУ «Львівська політехніка». Інтерактивна презентація, яку підготувала Асоціація менеджерів і управителів житловою нерухомістю (АМУЖН), мала на меті залучити якомога більше молоді до професії управителя.

“В Україні існує велика потреба в професійних управителях та послугах, які вони можуть фахово надавати, зокрема в термомодернізації і інших масштабних проєктах. Молодь, як класично найбільш рушійний прошарок населення, грає важливу роль для поступу ринку житлової нерухомості. Саме з таких міркувань цією конференцією АМУЖН започаткувала курс інформативних лекцій, які планується провести у ряді західноукраїнських ВНЗ”, – прокоментував участь АМУЖН у конференції Володимир Бригілевич, Голова правління ГО «Центр досліджень місцевого самоврядування».

Окрім Володимира Бригілевича, в конференції взяли участь Томас Руланд (Експерт IWO – Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі») та учасники навчального візиту до м. Бохум, Німеччина, в межах проєкту VITAL – Вікторія Мазур і Володимир Конопльов.

Асоціація менеджерів і управителів житлової нерухомості провела цей захід спільно із Центром досліджень місцевого самоврядування (Львів) та Ініціативою «Житлове господарство у Східній Європі» (Берлін) за сприяння НУ «Львівська політехніка».

Схожі статті