Власникам житла Моя оселя Практичні поради Юридичні питання

Посібник “Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їх результати”

Опубліковано посібник “Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їх результати. Практичні аспекти прийняття ОСББ рішень для енергомодернізації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності”. Завантажити посібник безкоштовно можна тут: “Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їх результати”

Цей посібник буде корисним перш за все тим ОСББ, які планують брати участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», затвердженої рішенням Наглядової ради Фонду енергоефективності від 16 серпня 2019 року (далі – Програма). Але викладена в ньому інформація також стане в нагоді всім ОСББ у ході скликання, підготовки, проведення й оформлення результатів загальних зборів.

Посібник підготовлено й видано у рамках Програми підтримки Фонду енергоефективності в Україні, що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Автори: Марія Осипчук, Руслан Кальницький, Оксана Бучер, за редакцією Наталі Ільїної.

Висновки, тлумачення й підсумки, викладені в цьому посібнику, жодним чином не відтворюють поглядів Фонду енергоефективності, IFC, Групи Світового банку чи Європейського Союзу. Це видання є інформаційним та не замінює консультації радника з правових питань або фахівця іншого профілю. На Фонд енергоефективності, IFC, Групу Світового банку чи Європейський Союз не може бути покладена жодна відповідальність за будьякі збитки, втрати, заподіяну шкоду, боргові зобов’язання та/або будь-які інші можливі наслідки, що виникли через опублікування або використання інформації, вміщеної в цьому посібнику. Виключно користувач несе відповідальність і ризики, пов’язані з його використанням.

Зміст посібника захищено авторським правом. Уся інформація та матеріали, використані для підготовки цього посібника, є власністю IFC.

Схожі статті