Антикризові практики Власникам житла Кращі практики Моя оселя Навчання Практичні поради Практичні посібники Юридичні питання

Посібник “Особливості проведення загальних зборів ОСББ у період карантину”

Постановою Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року, з подальшими змінами та доповненнями, було запроваджено певні обмеження, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема – заборону щодо проведення масових заходів, а також переміщень групою осіб у кількості більше ніж дві особи.

Разом із цим, ОСББ може проводити загальні збори для прийняття важливих рішень щодо участі в Програмі Фонду енергоефективності навіть з урахуванням цих обмежень.

У посібнику “Особливості проведення загальних зборів ОСББ у період карантину. Практичні аспекти прийняття ОСББ рішень для енергомодернізації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності” подані відповідні рекомендації, які повністю відповідають нормам Закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” щодо процедури проведення загальних зборів.

Завантажуйте посібник за посиланням: “Особливості проведення загальних зборів ОСББ у період карантину”

Схожі статті