Практичні поради

Брошура “Енергодім. Найважливіше про програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків Фонду енергоефективності”

Завантажуйте безкоштовно брошуру “Енергодім. Найважливіше про програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків Фонду енергоефективності” за посиланням https://u.to/izF9Fg. Брошура в доступній формі описує принципи реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”.

Окрім того, вже зараз можна ознайомитися із повним текстом Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» від Фонду енергоефективності: http://bit.ly/2ZlfVzE

Програма містить інформацію про вимоги до заявників, основні засади та кроки для надання грантів, грантову політику та перелік заходів з енергоефективності, за які бенефіціар може отримати часткове відшкодування вартості.

Разом з текстом Програми опубліковано такі документи http://bit.ly/2MvjzkE

  • порядок дій учасників програми із детальним описанням кроків до отримання гранту;
  • порядок верифікації Проектів;
  • порядок моніторингу та ведення баз даних;
  • порядок подання та розгляду апеляцій;
  • умови Грантового договору.

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний».

Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Брошура “Енергодім. Найважливіше про програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків Фонду енергоефективності”

 

Схожі статті