Практичні поради

Брошура “Енергоаудит багатоквартирного будинку. Практичні поради для ОСББ щодо їх участі в Програмі “Енергодім” Фонду енергоефективності”

Опубліковано брошуру “Енергоаудит багатоквартирного будинку. Практичні поради для ОСББ щодо їх участі в Програмі “Енергодім” Фонду енергоефективності”. Вона описує особливості роботи з енергоаудитором в межах реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” державної установи “Фонд енергоефективності”. Завантажуйте брошуру за посиланням: “Енергоаудит багатоквартирного будинку. Практичні поради для ОСББ щодо їх участі в Програмі “Енергодім” Фонду енергоефективності”

Програма “Енергодім” визначає умови та порядок надання Фондом грантів об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для часткового відшкодування витрат, пов’язаних зі здійсненням заходів з енергоефективності.

Брошура підготовлена фахівцями ДУ «Фонд енергоефективності» за участі Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку), видана в рамках Програми підтримки Фонду енергоефективності в Україні, що
впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Брошура призначена для інформаційних цілей. Вона не містить будь-яких комерційних пропозицій або гарантій, не створює жодних юридичних або фінансових зобов’язань для Фонду енергоефективності, GIZ, IFC, Групи Світового банку, Європейського Союзу або інших сторін, зазначених у тексті, і має використовуватися як загальне керівництво щодо очікуваних процесів співпраці з енергоаудитором.

На Фонд енергоефективності, GIZ, IFC, Групу Світового банку чи Європейський Союз не може бути покладена жодна відповідальність за будь-які збитки, втрати, заподіяну шкоду, боргові зобов’язання та/або будь-які інші можливі наслідки, що виникли через опублікування або використання інформації, вміщеної в цій брошурі. Виключно користувач несе відповідальність і ризики, пов’язані з її використанням.

Викладена в брошурі інформація призначена для загального користування. Брошура розповсюджується за умови, що вона не буде продаватися, передаватися в платне користування або використовуватися будь-яким іншим чином з метою отримання прибутку.
Детальніше про умови участі в програмі «Енергодім» Фонду енергоефективності можна дізнатися:

• на сайті Фонду енергоефективності https://eefund.org.ua/programa-energodim;

• у консультанта Програми підтримки Фонду енергоефективності в Україні (IFC, Група Світового банку) у вашому регіоні за контактними даними, що також розміщені на сайті: https://eefund.org.ua

Схожі статті