Головна Навчання Новини

Понад 200 менеджерів та управителів житлом навчалися бізнес-стратегуванню

Фахівці у сфері управління багатоквартирними будинками успішно пройшли навчання за програмою першого модуля “Стратегія бізнесу” у “Бізнес-школі Управбуда онлайн”. 

Учасники бізнес-школи, а це професіонали, які обслуговують від 2 до 200 багатоквартирних будинків, мали змогу прослухати 5 онлайн-лекцій щодо візії бізнесу, сучасних трендів бізнесу, розробки стратегії бізнесу та покрокової послідовності її реалізації, та взяти участь у обговоренні відповідної тематики. 

Це перша бізнес-школа, орієнтована на фахівців в сфері управління житлом. Бізнес-школа проводиться на замовлення Проєкту IFC (група Світового банку) “Енергоефективність в житловому секторі України” за фінансування Швейцарської Конфедерації. Завдяки цьому учасники мають унікальну можливість пройти це навчання безкоштовно.

З 22 червня  буде розпочато навчання за програмою другого модуля — “Маркетинг і маркетингова стратегія”, що складатиметься із 13-ти лекцій. 

Детальніше про проєкт “Бізнес-школа Управбуда онлайн”: https://bit.ly/2WMiaKc 

Якщо Ви – професіонал, який надає послуги в сфері управління  багатоквартирними будинками та маєте досвід, або плануєте взяти участь у проектах енергомодернізації своїх будинків, ми можете стати учасником Бізнес-Школи, зареєструвавшись за посиланням https://forms.gle/wMqDhs3qhqdu82cW7 та приєднатися до навчання. 

Детальніше про програму першого модуля:

Викладачем усіх п’яти онлайн-лекцій першого модуля “Стратегія бізнесу” став Руслан Бельтюков, засновник Львівської школи керівників бізнесу, президент ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу та консультант із розробки стратегій та бізнес-моделювання. 

  • Завдяки першій лекції “Візія бізнесу та стратегічна мета” учасники бізнес-школи навчилися формулювати ключові складники стратегії власного бізнесу, а також визначати свою нішу на ринку управління житлом та вектор розвитку свого підприємства.
  • В ході другої лекції “Тренди бізнесу 2020-2025” Руслан Бельтюков докладно розкрив подробиці десяти ключових викликів, які стоятимуть перед бізнесом у найближчому майбутньому. Він розповів про відмінності стратегічного управління підприємством від тактичного (оперативного), а також проілюстрував фактори, що заважають підприємцям стратегічно аналізувати свій бізнес. 
  • Третя лекція “Формування цілісного обрису бізнес-системи із урахуванням трендів розвитку бізнесу 2025” розкрила питання, пов’язані із системою побудови бізнесу. Учасники бізнес-школи дізналися про ключові прискорювачі фінансового успіху та джерела потенційних переваг підприємства. Також вони докладно познайомилися зі складовими “Піраміди організаційного розвитку” бізнесу Е. Фламгольца й навчилися її використовувати при плануванні організаційних змін у підприємстві. 
  • Учасники бізнес-школи, які ознайомилися із лекцією “Корегування стратегічних цілей та стратегії бізнесу” навчилися встановлювати вимірювані цілі власного бізнесу завдяки принципам SMART. Також вони спільно з лектором докладно розібрали поняття “ключової стратегії бізнесу”, її цілі та приклади її побудови. Крім того, Руслан Бельтюков розповів про складові та завдання матриці “Продукт/ринок” та навів приклади застосування такої матриці в діяльності підприємства. 
  • П’ята й заключна лекція першого модулю бізнес-школи “Розуміння покрокової послідовності реалізації концепції бізнесу” дала учасникам знання, що дозволяють концептуалізувати їхній бізнес із управління багатоквартирними будинками та перевіряти сталість концепції бізнесу. Разом із тим, учасники лекції ознайомилися із алгоритмом запуску успішного бізнесу. 

Знання, отримані під час навчання за програмою першого модулю дадуть змогу учасникам бізнес-школи значно впевненіше застосовувати на практиці принципи довготермінового планування, поклавши в його основу власні бізнес-цілі та керуючись інструментами для ефективного бізнес-моделювання. 

Схожі статті