Головна Навчання Онлайн курси

Навчальний курс “Правила добросусідства та безпеки проживання у багатоквартирному будинку”

Навчальний курс “Правила добросусідства та безпеки проживання у багатоквартирному будинку” – це максимально корисна практична інформація щодо створення безпечного середовища у будинку через випрацювання взаємовигідних правил для мешканців.    

Переглянути курс повністю можна просто тут – натиснувши на відтворення файлу у Ютуб.


Проживання у багатоквартирному будинку передбачає постійну взаємодію та ефективне спілкування між його мешканцями. Адже взаємна повага та взаємна підтримка між сусідами покращують якість життя в будинку, допомагають забезпечити належне його утримання, комфорт та безпеку проживання. Добросусідські відносини роблять життя в будинку приємним та комфортним, а взаємодія мешканців підвищує еефективність та якість утримання будинку, покращує діяльність ОСББ та згуртовує будинкову спільноту.

Пропонуємо вашій увазі Практичний посібник для мешканців, співвласників, ОСББ,  менеджерів та управителів багатоквартирних будинків – “Правила добросусідства та безпека проживання у багатоквартирному будинку“.

“Правила добросусідства” розроблені фахівцями, щоб допомогти правлінню ОСББ на практиці запровадити правила добросусідства у будинку.

Консультаційною програмою IFC «Енергоефективність та відповідь на кризу в Україні» у партнерстві з Європейським Союзом та у співпраці зі спільнотою ОСББ «Спільнота «Управбуд», розроблено відповідні методичні рекомендації, які запропоновані у цій публікації. «Правила добросусідства та безпеки проживання у багатоквартирному будинку» – це зразок документу для ОСББ, готовий до використання (або – до адаптації, за потребами ОСББ) шляхом його прийняття та затвердження загальними зборами ОСББ.

 

Схожі статті