Навчання Новини

НАДУ запрошує на міжнародну навчальну програму “Управління житловим фондом і житлова політика”

Національна академія державного управління за угодою з Університетом Ла-Корунья (Іспанія) запрошують управителів, забудовників, а також фахівців з державного управління та місцевого самоврядування відвідати навчальну програму «Управління житловим фондом і житлова політика». Програма передбачає курс обсягом 42 години (6 ECTS), що проходитиме з 20 по 31 липня 2020 року в іспанському університеті Ла-Корунья.

Навчальна програма проводиться з метою актуалізації знань управителів та інших зацікавлених осіб щодо нещодавніх та потенційних змін в українському законодавстві та урядовій політиці. Організатори зазначають, що урядом України у 2020 році розробляється концепція житлової політики, в основу якої закладені нові цілі, стратегії та механізми житлового забезпечення громадян. Вони вказують на те, що передбачається застосування низки спеціальних методів та інструментів управління нерухомістю для контролю вартості будівництва та експлуатації об’єктів, підвищення доступності придбання та оренди житла, управління житлом як активами власників, управління житловими будинками як технічними системами тощо.

Навчання проводиться українською мовою. Викладачем програми стане доктор економічних наук, професор В.П. Ніколаєв. За результатами навчання видаватиметься європейський сертифікат Університету Ла Корунья про проходження курсу і довідка про складання екзамену з отриманою оцінкою. Відповідний предмет за необхідності зараховуватиметься слухачам в університетах інших європейських країн, а також в Україні як документ про проходження відповідного курсу у НАДУ або підвищення кваліфікації за кордоном.

Повідомляється, що пільгова вартість навчання у групі складає 300 євро на особу. Вартість проживання в окремій кімнаті та триразового харчування сплачується безпосередньо в університетському містечку і складе орієнтовно 30 євро на добу з можливістю дешевших варіантів поселення та харчування.

Особам без інженерно-будівельної або економічної освіти для успішного засвоєння курсу і успішного складання екзамену пропонується дводенна попередня підготовка «Основи управління проектами у сфері нерухомості» в обсязі 8 год. Вартість курсу 2 тис. грн.

Учасники навчальної програми будуть забезпечені літературою:
1. Куйбіда В.С., Ніколаєв В.П., Ніколаєва Т.В. Менеджмент об’єктів нерухомості публічної власності: Навчальний посібник. – К.: НАДУ, 2017 р.
2. Ніколаєва Т.В. Вартісно-орієнтоване управління нерухомим майном державної власності [монографія]. – Ірпінь, УДФСУ, 2018 р.

Організатори просять повідомити усіх охочих взяти участь в навчанні про це, надіславши відповідного листа на електронну адресу  vsevolod.nikolaiev@gmail.com та повідомивши свої дані: ім’я, прізвище, посаду, телефон, адресу електронної пошти, необхідність попередньої підготовки.  Контактна особа – Ніколаєв Всеволод Петрович, телефон: 067 449 26 64.

Схожі статті