Навчання

Мінрегіон співпрацює з 12 українськими ВНЗ для підготовки фахівців з управління багатоквартирниками

2019 року в Україні запроваджується професійна атестація для управителів багатоквартирного будинку. Це нововведення дозволить підвищити професійний рівень знань та вмінь управителів і, як наслідок, забезпечити вищу якість послуг для населення. Атестація запроваджується відповідно до закону «Про житлово-комунальні послуги» (№2189-VIII від 09 листопада 2017), який набрав чинності в повному обсязі з 1 травня 2019.

Порядок проведення атестації визначено Урядом у постанові №1010 від 28 листопада 2018 р. “Деякі питання професійної атестації за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”.

За повідомленнями Мінрегіон співпрацює з 12 вищими навчальними закладами України з підготовки фахівців «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Серед навчальних закладів, що співпрацюють з Мінрегіоном: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний університет будівництва і архітектури. Після закінчення навчання фахівці отримують диплом державного зразка.

На порталі Управбуд можна переглянути мапу з переліком існуючих навчальних програм з підготовки управителів.

Схожі статті