Навчання Новини

Мінрегіон: продовжується атестація за професією “менеджер (управитель) житлового будинку”

Міністерство розвитку громад та територій на своєму офіційному сайті нагадує, що органи із сертифікації персоналу продовжують здійснювати атестацію за професією «менеджер житлового будинку».

Зокрема, прес-служба Мінрегіону зазначає, що Законом України “Про житлово-комунальні послуги” впроваджено здійснення професійної атестації управителів за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”. Як зазначено на сайті Міністерства, у період карантину органи із сертифікації персоналу перейшли на онлайн навчання та продовжують здійснювати атестацію дистанційним методом.

“Сьогодні забезпечити вимоги суспільства на безпечне та комфортне проживання під силу управителю-професіоналу, який володіє і технічними знаннями, і знаннями законодавства, а також має навички комунікації та менеджменту. Тому дуже важливо, незважаючи на коронакризу, що такі органи із сертифікації продовжують працювати та проводять атестацію управителів житлових будинків”, – зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Довідково:

Перелік органів з сертифікації персоналу, акредитованих на відповідність вимогам міжнародних та національних стандартів, розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства з акредитації України.

Відповідну акредитацію для здійснення професійної атестації за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)” мають:

  • Орган з сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації “Асоціація експертів будівельної галузі”;
  • Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю “Сертифікаційний  центр “СТАНДАРТ”;
  • Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю “Інститут муніципального менеджменту”.
Схожі статті