Онлайн курси Фінансові питання

Навчальний курс “Управління багатоквартирними будинками як власна справа”

“Управління багатоквартирними будинками як власна справа” – це курс, створений практиками для практиків. В ньому йдеться про роботу професіоналів, які займаються управлінням та утриманням будинків та пропонуються методи оптимізації, вдосконалення та розширення цієї діяльності. 

Курс буде цікавий  головам правління ОСББ, менеджерам та керуючим справами будинків, представникам управляючих компаній та іншим професіоналам.

Медіа-платформа Управбуд та Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю пропонують вам унікальну можливість пройти цей навчальний курс онлайн, покращити щоденну практику своєї роботи та вийти на новий фаховий рівень.

Курс “Управління багатоквартирними будинками як власна справаскладається з 8 модулів. В ньому розглянуто наступні питання:

  • Управління багатоквартирним будинком як власна справа. Аналіз конкурентного середовища
  • Аналіз споживчого попиту та маркетинг 
  • Послуги та організаційно-правова форма їх надання
  • Управління часом
  • Бізнес-процеси
  • Фінансове планування
  • Ризики бізнесу

Ключовий тренер — Микола Ільїнов,  експерт у сфері фінансів та бізнесу, діючий голова правління ОСББ, управитель кількох багатоквартирних будинків із багаторічним стажем.  

Опрацювання усіх 8 модулів допоможе вам:

  • стратегічно побудувати свій бізнес – управління будинками, обрати стратегію залучення будинків в обслуговування;
  • дізнатися про бізнес-процеси в сфері управління житлом, спроєктувавши їх на власну справу;
  • правильно планувати власний бізнес із управління житлом з фінансової та ризикової точок зору.

Курс вже пройшли більше 300 осіб. Відгуки реальних людей, які пройшли цей курс – менеджерів та голів правлінь ОСББ, свідчать: для багатьох він таки став у пригоді та надав корисні інструменти. Ось деякі з таких відгуків: 

Щиро дякую всім хто прийняв участь в організації та проведенні он-лайн курсу «Управління багатоквартирним будинком як власна справа». Завела зошит і щодня записую «фотографію робочого часу. У плануванні часу використовую «Правило 1-3-5». Зробила та почала використовувати опис бізнес процесу (підготовка та проведення загальних зборів, робота з боржниками, робота з підрядниками). Дуже велике бажання зробити власний бізнес”, – Лариса Галаган, голова правління ОСББ. 

Дякую за корисний навчальний курс. Бажаю успіхів у вашій справі. Корисні практичні матеріали. Відчула впевненість у своїх діях, бо багато чого співпало з тим що я роблю. Здобула більше рішучості”, – Тетяна Шик, управителька. 

“Переглядаю відео та опрацьовую матеріали в зручний час. Зрозуміло подається матеріал. Особиста практика. Якісно та зрозуміло зроблені кошториси. Буду користуватись отриманими кошторисами. Також буду застосовувати ідеї тайм менеджменту та вести максимально інформаційну та публічну діяльність із керування”, – Самойлов Єгор, управитель. 

 

Перші 3 відео курсу та електронна версія посібника та робочого зошита знаходяться у безкоштовному відкритому доступі – вони завантажені на YouTube-сторінці та в додатках до проєкту. 

Інші 5 уроків – доступні для учасників та партнерів Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю (АМУЖН), за авторизацією. 

Якщо ви є повним або асоційованим учасником АМУЖН, зверніться до менеджера Асоціації.   

Якщо ви не є учасником АМУЖН та зацікавлені у отриманні повного доступу до курсу, ви можете придбати його за дотаційну вартість – всього  400 грн.

За отриманням доступу та деталей оплати звертайтеся до менеджерки АМУЖН Христини Тибінки (+38 099 474 48 62 – телефон, telegram або Viber), amugn.lviv@gmail.com

Якщо ви потребуєте більше інформації про зміст курсу та його практичну користь, звертайтесь до експерта ринку Миколи Ільїнова (+38 050 476 15 75)

 

Нижче ви можете послідовно ознайомитися з першими 3 відео курсу.

 

Сесія 1. Управління багатоквартирним будинком як власна справа. Аналіз конкурентного середовища

З цього відео ви дізнаєтесь:
– якими якостями повинен володіти успішний підприємець та які з цих якостей властиві головам правлінь ОСББ,
– що таке бізнес-план, та для чого він необхідний, яка структура бізнес-плану,
– як провести аналіз конкурентного середовища,
– як визначити сильні та слабкі сторони бізнесу, які можуть бути можливості та загрози зовнішнього середовища на основі SWOT-аналізу.

Сесія 2. Аналіз споживчого попиту та маркетинг 

З цього відео ви дізнаєтесь:
– які основні стратегії залучення будинків на обслуговування,
які існують основні критерії сформованого попиту,
– як визначити, з яким будинком працювати на основі критеріїв відбору та «відсікання» будинків.


З цього відео ви дізнаєтесь:
– про основний перелік послуг, які можна надавати будинкам,
– які існують організаційно правові форми надання послуг,
– про види договорів щодо обслуговування багатоквартирних будинків,
– як розрахувати час на обслуговування будинками.

Навчальний курс підготовлено в межах проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Схожі статті