Корисні матеріали

Посібник “Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їхні результати”

У процесі впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирному будинку за підтримки Фонду енергоефективності ОСББ проходить кілька етапів, коли прийняття певних рішень потребує участі всіх співвласників, тобто проведення загальних зборів об’єднання. З огляду на те, скільки часу й зусиль потребує цей процес, необхідно забезпечити, щоб все, пов’язане із загальними зборами, від самого початку було зроблено правильно та відповідно до вимог чинного законодавства України.

Посібник “Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їхні результати. Практичні аспекти прийняття ОСББ рішень для енергомодернізації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності” буде корисним перш за все тим ОСББ, які планують брати участь у Програмі “ЕНЕРГОДІМ”, затвердженої рішенням Наглядової ради Фонду енергоефективності. Але викладена в ньому інформація також стане в нагоді всім ОСББ у ході скликання, підготовки, проведення й оформлення результатів загальних зборів.

Завантажуйте Посібник “Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їх результати”  вже зараз.

Посібник підготовлено й видано у рамках Програми підтримки Фонду енергоефективності в Україні, що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Автори: Марія Осипчук, Руслан Кальницький, Оксана Бучер за редакцією Наталі Ільїної.

З питаннями щодо змісту посібника, а також задля отримання дозволу на відтворення його частин або замовлення додаткових копій, будь ласка,
звертайтеся за адресою:

Програма підтримки Фонду енергоефективності в Україні
Офіс представництва IFC в Україні, Дніпровський узвіз, 1, 3-й поверх,
м. Київ, 01010, Україна тел.: +38 (044) 490 64 00

Схожі статті