Корисні матеріали

Посібник “Управління багатоквартирними будинками: перспективи нової професії та власної справи для жінок, що перебувають у відпустці з догляду за дитиною”

Пропонуємо безкоштовно завантажувати Посібник “Управління багатоквартирними будинками: перспективи нової професії та власної справи для жінок, що перебувають у відпустці з догляду за дитиною”

Мета цього посібника — роз’яснити жінкам, які перебувають у відпустці з догляду за дитиною, переваги професії менеджера багатоквартирного будинку.

У цьому посібнику наведено показовий досвід чотирьох жінок, які починали кар’єру менеджерки багатоквартирного будинку, водночас доглядаючи за малими дітьми. Крім того, тут вміщено анкету, яка допоможе жінкам визначитися – чи підходить їм такий фах. Вагомим доповненням до матеріалів посібника є перелік корисних ресурсів: сайтів, онлайн-курсів, сторінок у соціальних мережах тощо, якими варто скористатися для ґрунтовного ознайомлення з особливостями цієї професії, а також інформація про менторську програму для жінок, які вирішили розпочати кар’єру менеджерки багатоквартирного будинку.

Реформа житлово-комунального господарства, яка нині триває в Україні, значно підвищила попит на професійних менеджерів/управителів багатоквартирних будинків. Реалізувати цю роль можна в кількох варіантах:
• стати головою правління ОСББ або Асоціації ОСББ;
• надавати послуги в сфері утримання багатоквартирних будинків як фізична особа-підприємець;
• створити юридичну особу з відповідним профілем діяльності.

І ця професія дуже добре підходить жінкам, які перебувають у відпустці з догляду за дитиною. Чому – про це можна дізнатися з цього посібника, в якому викладений досвід успішних голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), менеджерок будинків.

Усі опитані нами жінки – Ганна Прокіпець, Влада Русіна, Марина Коваленко та Інна Скорба – свого часу поєднували декретну відпустку з головуванням в ОСББ або навіть із розширенням власної справи – націлившись на те, щоб надавати послуги з управління одразу декільком багатоквартирникам. Усі ці жінки з різних міст України використали вільний час у відпустках з догляду за дитиною як трамплін для власного розвитку та здобування нової для себе професії – менеджерки багатоквартирного будинку.

Попри цільове призначення, цей посібник буде цікавим не лише жінкам, які перебувають у відпустці з догляду за дитиною, адже містить левову частку корисних матеріалів для усіх, хто цікавиться фахом менеджера багатоквартирного будинку.

Посібник підготовлено й видано у рамках проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Автори посібника: Ярослава Сорокопуд, Богдан Горобчук, за редакцією Наталі Ільїної.

Схожі статті