Муніципалітетам Новини

ОСББ активно долучаються до загальноміського прибирання під час воєнного стану: досвід Житомира

24 березня попри непросту ситуацію у місті та країні, ОСББ Житомира активно долучилися до загальноміської толоки #ЧистийДень, яка триватиме впродовж 24-26 березня 2022 року. ОСББ міста організували мешканців для прибирання прибудинкових територій, парків та скверів біля будинків. Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

“З кожним роком мешканці ОСББ все активніше беруть участь у загальноміській весняній толоці, прибирають прибудинкові території, висаджують дерева, квіти, кущі, фарбують дитячі майданчики тощо. Такі заходи дозволяють не тільки зробити місто чистим, а й прищепити громадянам повагу до рідного міста, культуру поведінки на вулицях”, – повідомляє начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев.

У випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники толоки терміново переходять в найближчі укриття.

“Також, видно чудову та злагоджену роботу мешканців. Ми дуже завдячуємо всім головам ОСББ, небайдужим мешканцям міста, що проводять весняну толоку #ЧистийДень та роблять наше місто чистішим. Після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола у дворах, скверах та парках, але і в свідомості кожного учасника цього процесу. Такими кроками та діями ми змінюємо наше місто на краще”, – зауважив Артем Ражев.

Схожі статті