Головна Навчання Новини

Управбуд запрошує на вебінар «Роль професійних мереж в ефективному управлінні БКБ жінками-лідерками змін»

Спілка «Жінки в управлінні БКБ» запрошує до участі у вебінарі «Роль професійних мереж в ефективному управлінні БКБ жінками-лідерками змін», який відбудеться у четвер, 23.09.2021р. з 16:00 -17:30

Метою заходу є зміцнення лідерських якостей жінок, задіяних в управлінні багатоквартирними будинками через професійні мережі. 

Вебінар допоможе Вам дізнатися як обмін професійним досвідом може підвищити ефективність Вашої діяльності, започаткувати та розвивати власний бізнес, успішно поєднувати професійне, особисте та громадське життя. Також, на вебінарі буде анонсовано новостворену всеукраїнську жіночу професійну асоціацію «Жінки в управлінні БКБ».

Спікерки вебінару: 

  • Ярослава Сорокопуд, гендерна експертка проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі Україні»
  • Наталя Карпенчук-Конопатська, президентка Жіночої ділової палати України, начальник Управління міжнародних економічних зв’язків у Львівській Торгово промисловій палаті
  • Ганна Прокіпець, голова жіночої громадської спілки «Жінки в управлінні БКБ», керівниця 22 БКБ в м. Дніпро членкиня професійних асоціацій

Після завершення заходу Ви зможете:  

  • Підвищити ефективність професійних комунікацій та співпраці
  • Використовувати переваги синергії від спільної роботи у мережах; 
  • Формувати власні мережі та користуватися їхніми перевагами; 
  • Картувати бізнес-зв’язки та описувати корисні ділові мережі у своїй галузі, 
  • Визначати та залучати потенційних бізнес-партнерів для розвитку Вашого бізнесу

Захід проводить жіноча громадська спілка «Жінки в управлінні БКБ» за підтримки проекту IFC «Енергоефективність в житловому секторі України». 

Для участі у вебінарі Вам необхідно зареєструватися, заповнивши анкету спілки за посиланням https://forms.gle/MveQ3K9SY9wak78x7  не пізніше кінця дня понеділка, 20 вересня 2021 р. 

Будь ласка, зважайте, що реєструючись за формою у посиланні, свої персональні дані Ви надаєте жіночій громадській спілці «Жінки в управлінні БКБ».

Схожі статті