Головна Новини

Понад 12 тис. окопних свічок та 16 кв. км маск-сіток: ОСББ Дніпра продовжує допомагати воїнам

Одне із ОСББ Дніпра розгорнуло штаб по збору допомоги війську у підвалі свого будинку на початку березня 2022 року. Голова цього об’єднання Наталія Мізунська каже: охочих допомагати щодня приходило близько пів сотні. Нині ж тут постійно допомагають 30 мешканців, які не лише плетуть сітки чи виготовляють свічки, а й приносять матеріал, ріжуть стрічку та роблять іншу важливу роботу.

«Я плету сітки з 2014 року, тож мала досвід за плечима. І коли почалось повномасштабне вторгнення росії в Україну, організували у цьому підвалі таку роботу. На сьогодні з початку великої війни ми вже передали 16 кв. км сіток та понад 12 тис. окопних свічок. Нам постійно хлопці роблять замовлення, нас знаходять за «народним телеграфом». Навіть зараз замовили понад 40 штук сіток різних розмірів», – прокоментувала Наталія Мізунська.

Таких як Наталя і її ОСББ, які з 2014 року допомагають захисникам, у Дніпрі чимало, каже начальник відділу організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

«З початком повномасштабного вторгнення волонтерська діяльність ОСББ набула великих масштабів. Понад пів сотні кооперативів та ОСББ організували у своїх підвалах різні пункти допомоги, хтось відкривав збори на тепловізори та інші речі захисникам, а деякі голови ОСББ взяли до рук зброю та стали на захист країни. Нині ж у Дніпрі лишилось 4 великі волонтерські осередки на базах будинків ОСББ. Вони розміщені у кожному куточку міста та продовжують об?єднуватись з іншими ОСББ, допомагають армії. З початку повномасштабного вторгнення департамент з питань самоорганізації населення ДМР передав військовим та ОСББ 180 газових балонів та 90 газових плит. ОСББ використовують їх для створення окопних свічок», – прокоментував Владислав Макарець.

Схожі статті