Енергоефективність Новини

Завершено набір слухачів до січневої Школи проектних менеджерів

Четвертий набір до Школи проектних менеджерів, які супроводжують проекти у межах програми “Енергодім” завершено. На безкоштовне навчання зареєструвалися 210 бажаючих опанувати нову професію для подальшого управління проектами енергомодернізації багатоповерхівок. Про це повідомляє Фонд енергоефективності

Навчання відбуватиметься в онлайн-режимі впродовж 25 січня – 5 лютого 2021 року.

Програма включає 12 тематичних сесій, спікерами курсу виступають експерти Фонду, регіональні консультанти Програми «Енергоефективність в Україні» та експерти Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Перед початком навчання, учасники (-ці) отримують лист – з програмою навчання та посилання на  інформаційні матеріали, з якими потрібно ознайомитись до старту навчання. Також в листі буде описана інструкція про приєднання до онлайн-платформи, де буде відбуватися весь курс навчання.

Звертаємо вашу увагу, що починаючи з четвертого набору необхідно буде скласти тести по матеріалам кожної лекції для отримання свідоцтва про прослуховування курсу.

Наступне навчання у Школі проектних менеджерів заплановане на 29 березня -9 квітня, зареєструватися можуть всі охочі.

Всі умови супроводу проектів та залучення проектних менеджерів можна знайти у Програмі “Енергодім” за редакцією від 17 грудня 2020 року.

За умовами програми, ОСББ має право залучити фахівця для професійного супроводу проекту з енергомодернізації будинку та отримати компенсацію у розмірі 70% вартості цих послуг.

Детальніше про вимоги та обов’язки проектного менеджера читайте у розгорнутому матеріалі-роз’ясненні 

Нагадаємо, що раніше Фонд енергоефективності анонсував початок четвертого набору слухачів до Школи проектних менеджерів.

Схожі статті