Енергоефективність Новини

Вступила в дію програма ЕНЕРГОДІМ у новій редакції

18 лютого 2020 року вступила в дію Програма ЕНЕРГОДІМ у новій редакції, затвердженій 6 лютого 2020 року Наглядовою радою Фонду енергоефективності.

З цього моменту Фонд протягом  двох календарних місяців, тобто, до 18 квітня 2020, приймає до розгляду Опис проекту та Умови виключення заходів, складені за формою, затвердженою у попередній редакції від 16 серпня 2019 року.

Ці документи вважатимуться такими, що відповідають вимогам Програми ЕНЕРГОДІМ у новій редакції, якщо вони оформлені на підставі відповідного договору, укладеного до 18 лютого 2020 року.

Якщо ОСББ вже подало заявку на участь (з усіма супровідними документами) за правилами Програми в редакції від 2019 року, то оцінювання та розгляд документів відбуватимуться також за правилами Програми в цій редакції (16 серпня 2019 року).

Навіть якщо ОСББ отримало Заявку на доопрацювання в період змін до Програми, то виправлення треба робити за умовами редакції Програми, за якої було подано заявку.

Наступні заявки, зокрема, “Заявка на затвердження проекту”, ОСББ слід подавати за новою редакцією Програми ЕНЕРГОДІМ 2020 року, навіть якщо Заявку на участь Фонд затвердив до 18 лютого 2020 року.

Також рекомендуємо ознайомитися зі змінами до Програми ЕНЕРГОДІМ.

Схожі статті