Енергоефективність Новини

Впровадження енергоменеджменту: Мінрегіон розробив проєкт акта

З метою оптимізації видатків державних та місцевих бюджетів на комунальні послуги, а також оптимізації споживання енергоресурсів, Мінрегіоном розроблено проєкт постанови Кабміну «Про впровадження систем енергетичного менеджменту та про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Документ передбачає впровадження систем енергетичного менеджменту у будівлях органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Процедура прописана з урахуванням міжнародних стандартів.  Документ визначає засади енергетичної політики органів державної виконавчої влади, створення структурних підрозділів енергоменеджменту та призначення енергоменеджерів у кожному органі», — зауважив перший заступник  Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

Громадськість запрошують приєднатись до обговорення проєкту постанови. Так, до 16 липня можна подати свої зауваження та пропозиції відповідно до інформаційного повідомлення.

Нагадаємо, раніше заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська повідомила, що підготовка законопроєкту щодо посилення кримінальної відповідальності у сфері містобудування триває.

Схожі статті