Енергоефективність Новини

У Мінрегіоні триває розробка Стратегії термомодернізації будівель до 2050 року

У Мінрегіоні триває робота над проєктом Стратегії термомодернізації будівель до 2050 року та Державної цільової програми до 2030 року. Про це повідомляє прес-служба міністерства з посиланням на Першого заступника Міністра розвитку громад та територій Василя Лозинського.

«Для розвитку енергоефективності в країні необхідне своєчасне оновлення галузевого законодавства. Відтак наразі у Мінрегіоні триває робота над проєктами Стратегії термомодернізації будівель до 2050 року та Державної цільової програми до 2030 року. Ухвалення цих документів дозволить сконцентрувати зусилля з реалізації енергоефективних рішень, адже йдеться не лише про приватний житловий сектор, але й громадські будівлі, соціальні тощо. Це буде стимулом для створення нових енергоощадних заходів у всіх регіонах нашої держави», — зазначив Василь Лозинський.

Також він додав, що до кінця 2021 року буде розпочато консультації з громадськістю щодо проєкту Стратегії та Державної програми.

Зазначимо, нещодавно Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону №4507 про енергетичну ефективність. Документ створює передумови для розвитку сфери енергоощадності та запроваджує регуляторні інструменти й механізми дієвої підтримки галузі.

Схожі статті