Енергоефективність Навчання Фінансові програми

Слухачі другого набору Школи проєктних менеджерів завершили навчання

Другий набір слухачів Школи впродовж 6-денного навчального інтенсиву отримали знання щодо супроводу проектів енергомодернізації багатоповерхівок за Програмою «Енергодім».

360 зацікавлених осіб подали свої заявки на участь в Школі (другий набір) — 170 було відібрано для подальшої участі в навчанні.

120 слухачів отримають свідоцтво про закінчення Школи проектних менеджерів. Загалом відбулося 12 навчальних вебінарів (19 годин).

Навчання було побудовано за тематичними блоками та поєднувало 12 онлайн-навчальних сесій. Навчальні семінари передбачали такі теми для обговорення як: особливості та деталі умов участі ОСББ у Програми «‎Енергодім», загальні збори ОСББ та мотивація співвласників, деталі співпраці з енергоаудиторами, проектувальниками та іншими фаховими спеціалістами, всі нюанси реалізації проекту термомодернізації багатоповерхівки з урахуванням етапів за Програмою і т.д.

«‎Навчальна програма для слухачів цієї Школи є досить інтенсивною, адже поєднує теоретичний лекційний матеріал та практичні кейси для опрацювання. А відгуки і запитання слухачів, під час навчання, допомагають нам вдосконалювати програму Школи для наступних наборів: обираємо кращі формати взаємодії, акцентуємо увагу на складніших темах, залучаємо більше фахівців до викладання навчального матеріалу»‎ — коментує Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання Фонду енергоефективності.

Важливо!

Реєстрація на третій набір до школи проектних менеджерів (2-13 листопада 2020) вже відкрита. Всі охочі можуть ПОДАТИ ЗАЯВКУ  до 30 жовтня 2020.

Згодом опублікуємо більше інформації про наступний набір.

Нагадаємо, що за умовами Програми «Енергодім», ОСББ з 4 серпня 2020 року можуть залучати професійний супровід проектів енергомодернізації будинків та отримувати відшкодування вартості таких послуг у розмірі до 70%.

Детальніше про особливості роботи проектних менеджерів  ЧИТАЙТЕ ТУТ

Схожі статті