Енергоефективність Новини

Понад 63 тисячі сімей стали учасниками програми «Енергодім»

Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» продовжує надавати грантову підтримку ОСББ для реалізації комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель. Відтак станом на липень 2021 року в роботі знаходиться близько 450 проєктів за програмою по всій Україні. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

«Розвиток енергоефективності є одним з важливих питань для ОСББ. Адже йдеться не лише про економію коштів за споживання послуг з теплопостачання, а й про економію самих енергоресурсів, що є глобальним завданням для всього світу. У цьому контексті підтримка ОСББ є двигуном, який рухає процеси в країні й тут важко переоцінити важливість програми «Енергодім». Приємним є те, що ОСББ активно користуються цією можливістю й показники реалізації проєктів на регіональному рівні є доволі високими», — зазначив генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону Дмитро Петрунін.

Варто зазначити, станом на 16 липня 2021 року у роботі знаходиться близько 450 проєктів за програмою «Енергодім» по всій Україні. З них 105 ОСББ почали розробку проєктно-кошторисної документації майбутньої енергомодернізації свого будинку, 52 ОСББ — частково або повністю виконали ремонтно-будівельні роботи у своїх оселях, а 25 ОСББ — отримали повну суму компенсації та завершили проєкти.

Загальна вартість проєктів у роботі складає понад 3,5 млрд грн, з них за пакетом А “Легкий” — 119 млн грн, за пакетом Б “Комплексний” — 3,4 млрд грн.

Сумарна економія енергії у модернізованих будинках складе близько 2,8 млн кВт·год/рік.

Усього, станом на 16 липня, Фонд отримав та зареєстрував 713 заявок від ОСББ на участь у Програм. Загальна вартість енергоощадних проєктів – 5 млрд 652 млн 775 тис. грн. Провідні позиції з кількості поданих заявок мають Волинська, Львівська та Миколаївська області.

Схожі статті