Енергоефективність Новини

Олексій Чернишов закликав будівельні компанії активніше долучатися до розвитку енергоефективності в Україні

Енергетична незалежність є частиною загальної незалежності країни — у політичному, екологічному та економічному напрямах. Аби забезпечити якісну та стабільну термомодернізацію багатоповерхових будинків, необхідно залучати досвідчених та професійних забудовників. Н

а цьому наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час спільної зустрічі з Фондом енергоефективності, представниками Конфедерації будівельників України та виробниками будівельних матеріалів, зазначає прес-служба Мінрегіону.

«В Україні достатньо професійних будівельних компаній, які реалізовують надскладні архітектурні проєкти, а також мають у своєму арсеналі втілені енергоефективні приклади. Їхній досвід — важливий і його необхідно залучати до реалізації програм Фонду енергоефективності “Енергодім”. Разом ми зможемо наростити темпи проведення енергоефективних заходів та додати ефективності на шляху до перетворення України на енергетично незалежну державу», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Нагадаємо, програма Фонду енергоефективності «Енергодім» покликана заощаджувати до 70% витрат на проведення енергоефективних заходів.

Схожі статті