Енергоефективність Новини

Фонд енергоефективності отримав 136 заявок на верифікацію від ОСББ з початку дії воєнного стану

Фонд енергоефективності не припиняє прийому заявок на верифікацію виконаних будівельних робіт від ОСББ за Програмою «ЕНЕРГОДІМ» навіть під час дії воєнного стану. Так, за період з 24 лютого 2022 року Фонд отримав 136 заявок на верифікацію для відшкодування частково або повністю виконаних робіт, з них профінансовано 120 на суму 250,3 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Для порівняння: за аналогічний період попереднього року було отримано 30 заявок на верифікацію, а за весь період з початку дії Програми – 264.

Така відмінність частково пояснюється тим, що вимоги та процедури Програми «ЕНЕРГОДІМ» значно спрощено і не дивлячись на складну економічну ситуацію, вона все більше набирає обертів.

Слід зазначити, що середній строк розгляду заявок на верифікацію після 24 лютого становить 17 робочих днів – це майже в 3 рази швидше ніж протягом року до війни. Все це створює кумулятивний ефект, що дає змогу учасникам Програми прискорювати реалізацію проектів.

Разом з тим, результати опитування учасників Програми, проведеного фахівцями Фонду енергоефективності, показали, що велика кількість ОСББ наразі тільки розпочинають будівельні роботи. Зокрема, ще більше 100 учасників планують у поточному році частково або повністю виконати будівельні роботи і подати заявки на верифікацію та отримання гранту.

Схожі статті