Новини Фінансові програми

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до програми “Енергодім”

6 лютого Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до програми “Енергодім”. Вони передбачають значне спрощення процесу подання заявок від ОСББ та їхнього розгляду Фондом.

Це сталося в ході першого засідання Наглядової ради Фонду енергоефективності у 2020 році. Зміни були затверджені як до самої Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім», так і до інших документів, які є невід’ємною частиною Програми.

Текст Програми у новій редакції буде опубліковано на сайті Фонду енергоефективності найближчим часом.

Окрім того, Рада погодила концепцію ІТ-системи, яка в тому числі забезпечить подання документів від ОСББ онлайн та автоматизацію розгляду заявок.

Також було розглянуто напрацювання Фонду щодо створення інституту проектних менеджерів для супроводу ОСББ на всіх етапах енергомодернізації. Згодом представлення та обговорення цієї ініціативи Фонду відбудеться на засіданні Координаційної ради донорів. Крім того, у разі прийняття відповідної концепції та внесення змін, у другому кварталі планується внести зміни до Програми, що дозволять частково відшкодовувати витрати на професійний супровід ОСББ на всіх етапах модернізації будинків.

В ході першого засідання в 2020 році Наглядова рада також розглянула ініціативу Уряду про пришвидшення реалізації заходів із зниження споживання енергоресурсів багатоквартирними житловими будинками за підтримки Фонду.  

Схожі статті