Енергоефективність у містах

ОСББ «Парусний, 7А»: прилади-розподілювачі теплової енергії на радіатори у квартирах

ОСББ «Парусний, 7А» цьогоріч прийняло рішення встановити прилади-розподілювачі теплової енергії на радіатори у квартирах. Понад 60% мешканців будинку взяли участь у програмі встановлення алокаторів. Про це повідомляє прес-служба ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

Минулого тижня директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов та начальник службу збуту енергії підприємства Валентина Карєва зустрілися з головою ОСББ Світланою Позняк і представниками фірми, що займалася установкою устаткування, аби обговорити нюанси роботи приладів-розподілювачів, оформлення договірних відносин та терміни і формат надання звітів.

«ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» завжди йде назустріч усім інноваціям. Наша мета – надання якісних послуг споживачам. Прилади-розподілювачі дають змогу вести облік споживання теплової енергії поквартирно. В цьому, звісно, є свої переваги. І такий спосіб обліку теплової енергії може бути вигідним мешканцям будинку», – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Прес-служба підприємства додає, що особливістю приладів-розподілювачів є те, що вони не працюють поодинці, а виключно як система. Їхні показання використовуються за умови, коли такими приладами оснащено не менш як 50 відсотків опалювальних приладів у будівлі.

Прилади-розподілювачі встановлюються у разі їх економічної доцільності, яка визначається безпосередньо власником (співвласниками) будівлі або уповноваженою ними особою. Критерієм оцінки є строк окупності витрат на оснащення будівлі такими приладами і встановлення системи розподілу обсягів спожитої теплової енергії.

При встановленні приладів – розподілювачів споживач та виконавець робіт повині укласти договір на дистанційне зняття показників, та надання останніх виконавцю послуг з теплопостачання. Заява про заключення такого договору надається у теплопостачальну організацію.

Зняття показників з приладів-розподільників теплової енергії виконується не рідше одного разу на місяць одночасно із зняттям показників загальнобудинкового приладу комерційного обліку теплової енергії.

Схожі статті