Місцеві програми фінансування Новини

ОСББ Волині обговорили власний досвід участі у програмі “Енергодім” Фонду енергоефективності

2 лютого понад 100 представників ОСББ-учасників програми “Енергодім” з Волині поділилися власним досвідом участі у програмі, розповідали про особливості реалізації своїх енергоефективних проектів та отримали практичні поради від відділу супроводу проектів Фонду енергоефективності.
Консультації відбулися у Луцьку за підтримки Луцької міської ради, до яких долучилися представники Фонду енергоефективності, місцевої влади Луцька та Володимира-Волинського, а також ОСББ із Нововолинська, Володимира-Волинського, Ковеля та Луцька.
За словами Тараса Оборонова, начальника відділу підтримки клієнтів та супроводу проектів Фонду енергоефективності, фахівці Фонду готові надати всебічну підтримку та провести консультації, щоб процес заповнення заявок та технічної документації був максимально зрозумілим для мешканців та голів ОСББ.
“Співпраця Фонду з органами місцевого самоврядування та безпосередньо з ОСББ — це важливий напрямок популяризації енергоефективності. Ми постійно працюємо над удосконаленням програми “Енергодім”, щоб якомога більше людей перетворювали свої будинки на енергоощадні, тому всіляко підтримуємо ОСББ на цьому шляху”, – додав Тарас Оборонов.
Нагадаємо: наразі Волинська область очолює трійку лідерів серед регіонів України за кількістю поданих заявок на участь у програмі “Енергодім” – станом на 28 січня Фонд отримав 148 заявок від ОСББ з Волині.
Схожі статті